İDA TAŞ KONAK HOTEL

 • İda Taş Konak Hotel  »  Tesis Bilgileri
 • Konaklama
  :
  Tam Pansiyon
 • Kapasite
  :
  22 Oda
 • Telefon-1
  :
  0 286 752 11 11
 • Faks
  :
  0 286 752 66 44
 • Web
  :
  www.idataskonak.com
(2677) defa ziyaret edildi.

E-Mail Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak firmaya e-mail gönderebilirsiniz.


Yorum Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak firmaya yorum gönderebilirsiniz.

  Puan:
           
           

İDA TAŞ KONAK HOTEL

İDA Taş Konak, enfes çam kokulu ormanın tam kalbine kurulmuş olup, size efsanelerin, huzurun ve mutluluğun resmini çiziyor. İda Taş konak sizlere hayatın mitolojik boyutunu da sunuyor. Kazdağları namı diğer İda dağı; Baştanrı Zeus’un Ganimedesi’i kaçırdığı yer, Troya Savaşında tanrıların konuşlanıp izlediği , Herkül’ün eteğine oturup su içmek istediğinde ortaya çıkan Skamender (Küçük Menderes), düğün arifesinde olan kızların bu suda yıkanmasıyla altın sarısı saçlara kavuşmasını sağlayan bu büyülü yer sizi sizden alıp yeni bir ben yaratacaktır. Odalar İDA Taş Konak otantik mimari dokuyu koruyarak; modern minimalist çizgilerle inşa edilmiştir. İda Taş Konak’da herkesin zevkine hitap edebilecek 14 standart oda ve 8 suit odadan oluşmaktadır. Tatildeyken dahi ev konfor ve rahatlığını aratmayacak şekilde tasarlanıp dekore edilmiş odalarda merkezi klima, elektronik kasa, uydu yayını televizyon, minibar, oda ve banyo telefonu, küvet ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Yiyecek ve içecek hizmetleri yarım pansiyon şeklinde hizmet verecek olan İda Taş Konak bünyesinde Ana restaurantta muhteşem manzara eşliğinde Türk ve Dünya mutfaklarından leziz menülerle hizmet verilmektedir. Snack barda gün boyunca çeşitli yiyecek ve içecek servisi mevcuttur. Lobi Bar eşsiz manzarası ile ideal bir dinlenme köşesi olup 24 saat hayata keyif katacak bir mekandır. Vitamin Bar ise SPA merkezinde ve fitness center da enerji depolayacağınız özel bir bölümdür. SPA Merkezi İda Taş Konak’da Hamam (bakımlar ücretli),sauna ve buhar odası bulunmaktadır. Masaj odalarında, aroma terapi, shiatsu masajı, sıcak taş masajı, spor masajı, medikal masajı, rahatlatıcı masaj, ayurveda ( shirodhara ) masajı. Bay ve bayanlara cilt bakımı, vücut bakımı ve banyo kürleri, sıcak çikolata, yosun kürü, hidroterapi, çamur salgısı, yağmur damlası terapi, deniz tuzu bakımı, çiftler için özel banyo ve masajlar, jakuzi, kese sauna, buhar odası, manikür, pedikür gibi kendinizi yenileyebileceğiniz detaylı hizmetler sunulmaktadır .

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

SPA merkezimizde kendinizi yenilerken, gerekli olan enerjinizi Fresh Bar’da yudumlayacaksınız.

Fresh Bar ile vücudunuzun rahatlamasını ve SPA'yı bir araya getirdik

SPA Merkezi İda Taş Konak’da Hamam (bakımlar ücretli),sauna ve buhar odası bulunmaktadır. Masaj odalarında, aroma terapi, shiatsu masajı, sıcak taş masajı, spor masajı, medikal masajı, rahatlatıcı masaj, ayurveda ( shirodhara ) masajı. Bay ve bayanlara cilt bakımı, vücut bakımı ve banyo kürleri, sıcak çikolata, yosun kürü, hidroterapi, çamur salgısı, yağmur damlası terapi, deniz tuzu bakımı, çiftler için özel banyo ve masajlar, jakuzi, kese sauna, buhar odası, manikür, pedikür gibi kendinizi yenileyebileceğiniz detaylı hizmetler sunulmaktadır

Konferans ve seminerleriniz için 1 adet tiyatro düzeninde 75 kişi kapasiteli toplantı salonu ve çalışma ofisleri hizmetinize sunulmuştur. Teknik Ekipmanlar ve Hizmetler Portatif Ses Sistemi, Portatif Işık Sistemi, Barkovizyon, Laptop bilgisayar, Takip spotu, Video / Data Projector 3000 Ansi Lumen, Portatif Video 7 Data Projector 2000 Ansi Lumen, Perde 400 x 300cm, Perde 240 x 200cm, Tepegöz 3 boyutlu V-850, Sabit Mikrofon, Telsiz Mikrofon, Yaka Mikrofonu, DVD/VCD/CD/MP Player, Kaset Çalar, Salon içi Güvenlik Kamerası, Dvd Kaydedici, Sis Makinası, Lazer İşaretçi, Yönlendirme Panoları, Beyaz Yazı Tahtası, Kağıtlı Yazı Panosu, Kürsü. Otel içinde Fotoğraf stüdyosu, Dvd kayıt ve Fotoğraf çekimi.

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

ADRES:

İzmir Çanakkale yolu Üzeri Yeşilyurt Köyü / Küçükkuyu Çanakkale – TÜRKİYE


 

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu: